UPOZORNENIE: Dňa 21. 6. 2024 (piatok) bude pre prerušenie dodávky elektriny tel. centrum podpory celodenne nedostupné. Viac informácií získate kliknutím na tento oznam.   

Chybná aktualizácia Windows 11

V posledných dňoch sme zaregistrovali niekoľko telefonátov používateľov, ktorí mali po inštalácii aktualizácie označovanej ako Windows 11 2022 Update alebo tiež 22H2 problémy so spustením programu OBERON – Agenda firmy. Uvedená aktualizácia spoločnosti Microsoft mení prístup operačného systému k spustiteľným programom spôsobom, ktorý niektoré z nich neumožňuje použiť. Aj z tohto dôvodu nie je uvedená aktualizácia operačného systému Windows 11 uvoľnená plošne pre všetky počítače, ale ponuka na inštaláciu sa objavuje len u vybraných počítačov.

Nateraz je jediným riešením ponúkanú aktualizáciu odmietnuť a predmetnú verziu neinštalovať. V prípade, že ste aktualizáciu nainštalovali je potrebné sa vrátiť na predošlú verziu Windows 11, prípadne Windows 10.

Na vyriešení kompatibility programu OBERON – Agenda firmy s aktualizáciou 22H2 operačného systému Windows 11 intenzívne pracujeme.

Čo je OBERON? 

Komplexný a moderný účtovný systém pre malé a stredne veľké firmy.

Na čom pracujú vývojári

Automatická úloha pre dochádzkové terminály

Modul Plánovanie

Implementácia API rozhrania pre Tatra banku

e-Kasa PENELOPA

Platobný terminál ČSOB