UPOZORNENIE: Dňa 21. 6. 2024 (piatok) bude pre prerušenie dodávky elektriny tel. centrum podpory celodenne nedostupné. Viac informácií získate kliknutím na tento oznam.   

Nová verzia OBERON-u Júl/2019

verzia_oberon_thumb_trans

Dňa 07.08.2019 bola vydaná nová verzia účtovného systému OBERON s označením Júl/2019. V nasledujúcej časti sú vymenované najdôležitejšie novinky, vylepšenia a opravy oproti verzii Jún/2019.

 

OBERON

  • V systéme OBERON bol vo verzii Júl/2019 zmenený používaný runtime (systémové knižnice) na verziu Microsoft .NET Framework 4.6.1 (pôvodne Microsoft .NET Framework 4.0). Verzia 4.6.1 je súčasťou systému Windows od verzie 10, v starších verziách Windows je ho potrebné doinštalovať alebo aktualizovať (na počítači musí byť verzia 4.6.1 alebo vyššia).

Pokladnica OBERON

  • eKasa – na Pokladnici OBERON pribudlo grafické znázornenie stavu pokladnice z hľadiska pripojenia na internet (finančnú správu) a aktuálne neodoslaných dokladov, viac informácií je možné získať v téme Stavy pokladnice z hľadiska systému eKasa.
  • Pokladnice Euro-50/o Mini a Euro-150/o Flexy – pribudla podpora eKasa registračných pokladníc firmy ELCOM – je podporovaná tak off-line, ako aj on-line komunikácia.
  • Easy-Pos.eKasa 2019 – bola implementovaná fiškálna tlačiareň, ktorá vyhovuje aktuálne platnej legislatíve – umožňuje sa pripojiť na portál Finančnej správy SR (systém eKasa). Obsahuje chránené dátové úložisko firmy CHDÚ, s. r. o.

Mzdy a dochádzka

  • ISCP – zapracovanie automatického načítania okresu podľa mesta pri exporte na štatistický úrad.
  • Cena práce – upravené zaradenie 13. a 14. platu do ceny práce.

Čo je OBERON? 

Komplexný a moderný účtovný systém pre malé a stredne veľké firmy.

Na čom pracujú vývojári

Automatická úloha pre dochádzkové terminály

Modul Plánovanie

Implementácia API rozhrania pre Tatra banku

e-Kasa PENELOPA

Platobný terminál ČSOB