Nový modul Mzdy a personalistika už čoskoro

Post_mzdy_old_thumb_100Všetci, ktorí používajú program Mzdy a personalistika od firmy Exalogic, čoskoro dostanú upgrade do nového, modernejšieho používateľského prostredia programu OBERON. Mzdy a personalistika už nebude samostatný program ale bude súčasťou (modulom) programu OBERON. Vývoj nového modulu ešte nebol ukončený. Termín pre vydanie programu Mzdy a personalistika ako modulu programu OBERON sa tak presúva na neskôr.

Nové prostredie programu Mzdy a personalistika tak ostáva od začiatku roka nezmenené, teda ostáva ako samostatný program (samostatná ikona spustenia na ploche).

Aktualizácia a licencia súčasnej verzie

1.2.2016 (pondelok) bude vydaná aktualizácia pôvodného programu Mzdy a personalistika, ktorá bude umožňovať spracovávať mzdy za obdobie 01/2016 a zároveň aj pre nasledujúce mesiace bez licencie. Používatelia, ktorí si zakúpili licencie na spracovanie miezd ich dostali už len do nového programu, ktorý ešte len bude vydaný niekedy počas roka 2016. Aby bolo možné spracovávať mzdy na pôvodnom programe, bude tento starý program fungovať dočasne aj bez licencie.

Transformácia programu Mzdy a personalistika

Nový mzdový program bude úplne nový modul na mzdy a personalistiku, ktorý bude mať rovnaké používateľské prostredie ako ostatné moduly OBERON-u. Oproti súčasnej verzii sa niektoré funkčnosti zmenia alebo zmodernizujú zásadným spôsobom. Napríklad výplatná páska už nebude mať „pevné“ položky ale bude pre každého pracovníka variabilná.

Prechod a migrácia dát do nového programu

Ihneď ako bude k dispozícii nová verzia mzdového modulu v programe OBERON – Agenda firmy, budeme Vás o tom informovať. Tiež zverejníme postup ako pri prechode do novej verzie jednoducho naimportovať údaje o pracovníkoch a spracovaných mzdách z pôvodného programu. Údaje o pracovníkoch a spracovaných mzdách bude možné naimportovať z pôvodného do nového programu a nebude potrebné ich manuálne prepisovať.

Ďalšia novinka – Evidencia dochádzky

V ďalšej etape chceme k programu na mzdy pripojiť modul Evidencia Dochádzky. Evidencia dochádzky bude samozrejme so mzdovým modulom priamo prepojená. Za účelom evidencie dochádzky bude možné pripojiť k programu bežné dochádzkové terminály.

Používateľom vopred ďakujeme za trpezlivosť. Vývojári v týchto dňoch usilovne pracujú na prerobení modulu Mzdy a personalistika do novej technológie. Ukážky obrazoviek z vývojárskej verzie si môžete pozrieť nižšie:

Čo je OBERON? 

Komplexný a moderný účtovný systém pre malé a stredne veľké firmy.

Na čom pracujú vývojári

Správca hesiel

Modul Plánovanie

Implementácia API rozhrania pre Tatra banku

e-Kasa PENELOPA

Fór-um pre používateľov

Platobný terminál ČSOB