CREATIVE SOLUTION

CREATIVE SOLUTION predstavuje e-shopovú platformu implementovanú do systému OBERON prostredníctvom API rozhrania ako on-line internetový obchod. Tento spôsob komunikácie umožňuje pridávať alebo modifikovať aj funkcionality šité na mieru podľa požiadaviek prevádzkovateľa internetového obchodu. V prípade, že plánujete rozbehnúť biznis, ktorý vyžaduje neštandardné funkcie, a žiadne z bežne dostupných riešení e-shopu nevyhovuje vašim požiadavkám, tento internetový obchod bude pravdepodobne tým, čo hľadáte. Firma CS WEB, s.r.o. je skutočne vo svojom prístupe kreatívna a ak hľadáte zdanlivo nemožné veci, ste na správnej adrese.

Prepojenie s OBERON-om

Internetový obchod CREATIVE SOLUTION využíva priamo API rozhranie OBERON-u, s ktorým komunikuje on-line obojsmerne bez potreby nastavovania exportov a importov. Na rozdiel od iných riešení, ovládač pri tejto e-shopovej platforme na prepojenie so systémom OBERON nie je potrebný.

Implementácia e-shopu

Na zriadenie internetového obchodu CREATIVE SOLUTION kontaktujte tvorcu e-shopu e-mailom alebo telefonicky.

Podpora a cena

Podporu k tomuto internetovému obchodu v plnej miere poskytuje dodávateľ CS WEB, s.r.o. Cena riešenia závisí od rozsahu a typu požadovaných funkcionalít a spravidla sa stanovuje po vzájomnej dohode. Lehota dodania závisí od zložitosti celkového riešenia. Prvotná konzultácia a cenová kalkulácia sú zdarma. Pre toto riešenie nie je potrebné na strane OBERON-u nič inštalovať ani dokupovať dodatočnú licenciu.

CS WEB, s.r.o. (Tomáš Pekár)
Belanská 576/24
033 01 Liptovský Hrádok

Tel.: +421 905 559 681
E-mail: design@csweb.sk
www.csweb.sk