OBERON a PrestaShop

Aj keď je možné OBERON prepojiť s rôznymi internetovými obchodmi, softvér podporuje veľmi zaujímavé riešenie, ktoré je svojou funkčnosťou a cenou len veľmi ťažké prekonať. Ide o vo svete veľmi obľúbený a často používaný internetový obchod PrestaShop, ktorý vďaka bezplatne distribuovanému systému s otvoreným kódom (open source) s množstvom predvolených šablón a modulov môže nájsť uplatnenie v ktoromkoľvek druhu podnikania.

Ako open source riešenie umožňuje prevádzkovať vlastný internetový obchod len za zlomok ceny v porovnaní s iným bežným komerčným riešením. Vďaka zdrojovým kódom si ho môžete nainštalovať aj na váš internetový server (webhosting), t. j. bez ďalších mesačných nákladov. Problémom nie je ani skutočnosť, že pri open source systémoch je podpora všeobecne obmedzená - na Slovensku existujú špecializované firmy, ktoré sa implementáciou PrestaShopu zaoberajú.

Prepojenie s OBERON-om

Spojenie silných partnerov umožnilo vytvoriť jednoducho spravovateľný systém e-shopu a účtovného systému. Pre firmu Roman Ivanič je prioritou načúvať požiadavkám zákazníka a usilovať sa mu v maximálnej možnej miere vyhovieť, či už ide o prepojiteľnosť e-shopu s účtovným systémom alebo špeciálny dizajn a funkcie.

Do portfólia firmy Roman Ivanič patrí:

- implementácia internetového obchodu Prestashop,
- správa prepojenia s účtovným systémom OBERON,
- doplnkové služby (web dizajn, úprava modulov podľa potrieb atď.)

Kontaktná adresa:
Roman Ivanič
Sielnica 8
Sliač 962 31


E-mail: roman.ivanic@me.com
Tel.: +421 910 929 374
Web: www.ivanic.xyz

Certifikácia e-shopu

Firma Nakupujbezpecne.sk, s. r. o. poskytuje služby a servis v spojení s implementáciou internetového obchodu PrestaShop. Zároveň poskytuje aj ďalšie zaujímavé služby:

  • certifikácia internetových obchodov,
  • implementácia zaručených elektronických podpisov.

Kontaktná adresa:
nakupujbezpecne.sk, s.r.o.
Na letisko 19
058 01 Poprad-Veľká

Tel.: +421 944 111 530 (O2 SK - kancelária)
Fax: + 420 728 925 775 (O2 CZ - kancelária)
Mobil: +421 908 801 847 (Orange SK)
Web: www.nakupujbezpecne.sk