Rezervačný formulár Bigeron

Modul Hotelová recepcia systému OBERON podporuje priamu on-line rezerváciu izieb pomocou rezervačného formulára ubytovania (web booking engine) na webovej stránke ubytovacieho zariadenia. Rezervačný formulár umožňuje po vykonaní rezervácie hosťom na internetovej stránke automaticky zapísať rezerváciu ubytovania do evidencie rezervácií a ihneď ju zobraziť v grafickom prehľade izieb. Rezervovať je možné jednu, prípadne aj viac izieb, pričom je možné overiť stav voľných izieb aj s automatickým výpočtom ceny za ubytovanie.

Rezervačný systém Bigeron od Big & BIGGER s.r.o.

Jednou z možností, ako môžu používatelia systému OBERON zriadiť na webovej stránke svojho ubytovacieho zariadenia rezervačný formulár ubytovania, je použitie riešenia firmy Big & BIGGER s.r.o., ktorá vo svojom portfóliu ponúka celý rad dizajnových a rezervačných riešení ušitých priamo pre segment HORECA (pre ostatné hotelové riešenia pozri sekciu Hotelové riešenia - Bigeron).

Výhody rezervačného formulára

  • Jednoduché a rýchle prepojenie s modulom Hotelová recepcia - rezervačný formulár môžete mať na webovej stránke vášho ubytovacieho zariadenia už do 24 hodín.
  • Rýchly prehľad ponuky vášho ubytovacieho zariadenia – zvolením vybraného dátumu z prehľadného kalendára systém vygeneruje nielen voľné izby ale aj súvisiace služby. Táto možnosť pomáha lepšie vyťažiť ostatné súčasti vášho zariadenia (reštauráciu, wellness, športoviská atď.).
  • Asistent voľných dátumov – v prípade, že nie je pre zvolené obdobie voľná žiadna izba, systém ponúkne iný najvhodnejší voľný dátum s parametrami, ktoré potenciálny zákazník zadal do rezervačného formulára
  • Flexibilita – možnosť doplniť produkt o funkcie podľa vašich konkrétnych požiadaviek a potrieb, ktoré pomôžu zlepšiť váš predaj.
  • Prepojenie s on-line platobnými bránami a ďalšie možnosti platby – okrem klasického on-line predaja môžete v systéme nastaviť možnosť zálohovej platby pre všetky alebo konkrétny typ pobytu.
  • Automatické vygenerovanie ponuky pobytových balíčkov k izbe – systém priradí k voľným izbám vami vytvorené pobytové balíčky so službami navyše.

Pobytové balíčky

Rezervačný formulár Bigeron umožňuje automaticky vygenerovať k danej izbe ponuku pobytových balíčkov. Predaj pobytových balíčkov umožňuje predávať spolu s ubytovaním aj ďalšie služby navyše, a tak zatraktívniť ponuku pobytov. V konečnom dôsledku tak môže prispieť k zvýšeniu počtu rezervácií. Výsledná cena za ubytovanie a služby zahrnuté do vygenerovanej ponuky pobytového balíčka sa automaticky vypočítava pri rezervácii.

  • Automatický výpočet ceny za izbu a počet dní (násobkom alebo percentuálne).
  • Variabilné možnosti započítavania služieb (služba na počet nocí, počet osôb, vrátane balíčka, nad určitý počet nocí...).
  • Možnosť rezervovať pobyt priamo z detailu pobytu bez zbytočných klikov navyše.
  • Pridávanie voliteľných služieb ku konkrétnemu balíčku (k romantickému pobytu pridajte možnosť zakúpiť si fľašu šampanského a pod.).

Implementácia rezervačného formulára

Na zriadenie rezervačného formulára kontaktujte prevádzkovateľa služby e-mailom alebo telefonicky, prípadne vyplňte objednávací formulár na webovej stránke dodávateľa. Služba býva zvyčajne zriadená do 24 hodín.

Podpora a cena

Služba je spoplatnená podľa cenníka prevádzkovateľa služby. Podporu k službe zabezpečuje jej prevádzkovateľ. Firma EXALOGIC poskytuje bezplatnú základnú pomoc a podporu pri technických problémoch súvisiacich so systémom OBERON.

Big & BIGGER s.r.o. (Ing. Martin Vacha)
Rudlovská cesta 53
97401 Banská Bystrica

Tel.: +421 911 963 612
E-mail: info@bigeron.com
www.bigbigger.sk
www.bigbigger.sk/produkt-bigeron

Ukážky rezervačného formulára