Stretnutie zmluvných partnerov

Vo štvrtok 30.05.2024 firma EXALOGIC zorganizovala pravidelné jarné stretnutie svojich zmluvných partnerov, ktorí tvoria sieť servisných stredísk po celom území Slovenska. Koncovým používateľom systému OBERON poskytujú technickú podporu, servis a odborné poradenstvo. Nápomocní sú aj pri prvotnej inštalácii softvéru, zaškolení, predaji a nastavení pokladní, prípadne ďalšieho hardvéru, inštalácii sietí a pod.

 

Program stretnutia

Stretnutie sa nieslo v duchu osláv významného okrúhleho jubilea – 30. výročia založenia firmy a zároveň začiatku vývoja jej hlavného produktu – softvéru OBERON.

Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili krátky prehľad tak histórie firmy, ako aj softvéru, ktorý sme publikovali v osobitnom článku Významné jubileum firmy a softvéru. Podrobnejšie informácie sme spracovali do samostatnej stránky Z histórie firmy a softvéru.

Na stretnutí sa prezentovali novinky v rámci posledných verzií systému OBERON. Priestor na prezentáciu bol vyhradený aj hosťom – zástupcovi firmy A3 Soft, s.r.o. (zariadenia FiskalPRO) a firmy Chameleoon, s.r.o. (expedičný systém pre internetové obchody).

Z bodov programu vyberáme najmä tieto novinky:

Čo je OBERON? 

Komplexný a moderný účtovný systém pre malé a stredne veľké firmy.

Na čom pracujú vývojári

OBERON Link

Modul Plánovanie

Implementácia API rozhrania pre Tatra banku

e-Kasa PENELOPA

Platobný terminál ČSOB