Dochádzkový terminál EXALOGIC A-C071S

Distribútor: EXALOGIC, s.r.o.
Spôsob pripojenia (rozhranie): LAN
Spôsob komunikácie: TCP/IP

  • Hardvérový dochádzkový terminál EXALOGIC A-C071S je elektronické zariadenie určené na evidenciu príchodov a odchodov pracovníkov, t. j. evidenciu dochádzky. Identifikácia pracovníkov sa realizuje viacerými spôsobmi, a to pomocou prístupového kódu a zároveň hesla, RFID kľúča/karty, prípadne odtlačku prsta.
  • Dochádzkový terminál je určený na použitie v on-line prepojení s databázou účtovnej jednotky. V odôvodnených prípadoch je ho možné používať aj v režime off-line (jeden mesiac). Po opätovnom pripojení dochádzkového terminálu k databáze sa prechody automaticky načítajú do knihy Evidencia príchodov a odchodov, prípadne je možné prechody stiahnuť v CSV formáte (napr. pri inštalácii dochádzkového terminálu na stavenisku a mesačnom spracovaní dochádzky).
  • Dôležité položky firmvéru sú k dispozícii v slovenskom jazyku.
  • Dochádzkový terminál pomocou najmodernejšej technológie snímania odtlačkov prstov dokáže rozpoznať odtlačky za sucha i mokra, dokonca aj mierne poškodené odtlačky. 2.4 “ TFT LCD displej zaručuje jasnosť a čitateľnosť všetkých údajov.
  • Vysoká rýchlosť verifikácie – vždy do jednej sekundy.
  • Pri použití odtlačkov prstov je povinnosť registrácie na Úrade na ochranu osobných údajov.

 

 

Cena a objednávka zariadenia

Dochádzkový terminál je určený na predaj výhradne používateľom OBERON-u a našim zmluvným partnerom. K jednému dochádzkovému terminálu je možné dokúpiť neobmedzený počet unikátnych RFID kľúčov (v balení dochádzkového terminálu je 5 kusov RFID kľúčov).

Informácie o cene a dostupnosti zariadenia s možnosťou objednávky nájdete na stránke nášho internetového obchodu EXALOGIC e-shop.