EXALOGIC ECI-125

Distribútor: EXALOGIC, s.r.o.
Spôsob pripojenia (rozhranie): USB

  • Snímač RFID kľúčov je hardvérové zariadenie, ktoré slúži na snímanie RFID kľúčov/kariet a identifikačných náramkov s RFID čipom.
  • Zariadenie sa môže použiť:
    • pri prihlasovaní do OBERON-u ako snímač prístupu – používa sa na rýchle prihlásenie používateľov v systéme OBERON, najčastejšie v module Pokladnica OBERON v režime reštauračnej pokladnice. Pokladnicu je možné rýchlo odomknúť priložením RFID kľúča/karty k snímaču. Tým súčasne pokladnica identifikuje obsluhu s cieľom získania prehľadu o vykonaných tržbách členov personálu. Zariadenie je potrebné do zoznamu zariadení pridať ako Snímač prístupu.
    • vo vernostnom systéme na identifikáciu vernostných kariet – používa sa pri identifikácii obchodného partnera pomocou RFID kľúča/karty pri používaní vernostného systému v Pokladnici OBERON a v knihe pohľadávok a výdajok. Po nasnímaní RFID kľúča/karty obchodného partnera môže dôjsť ku kumulovaniu benefitov, alebo k ich čerpaniu. Zariadenie je potrebné do zoznamu zariadení pridať ako Snímač čiarových kódov.
    • pri softvérových dochádzkových termináloch na identifikáciu pracovníkov – používa sa na identifikáciu pracovníkov pri softvérových dochádzkových termináloch OBERON a OBERON – Agenda firmy. Zariadenie je potrebné do zoznamu zariadení pridať ako Snímač prístupu.

 

 

Cena a objednávka zariadenia

Snímač RFID kľúčov je určený na predaj výhradne používateľom OBERON-u a našim zmluvným partnerom.

Informácie o cene a dostupnosti zariadenia s možnosťou objednávky nájdete na stránke nášho internetového obchodu EXALOGIC e-shop.

K jednému snímaču možno dokúpiť neobmedzený počet unikátnych RFID kľúčov.