EXALOGIC ECI-125

Distribútor: EXALOGIC, s.r.o.
Spôsob pripojenia: USB

Snímač RFID kľúčov EXALOGIC ECI-125 je elektronické zariadenie, ktoré slúži na snímanie kľúčov, kariet a identifikačných náramkov s RFID čipom.

Snímač sa môže použiť:

1. pri prihlasovaní do OBERON-u ako snímač prístupu:

  • Používa sa na rýchle prihlásenie používateľov v systéme OBERON, najčastejšie v module Pokladnica OBERON v režime reštauračnej pokladnice. Pokladnicu je možné rýchlo odomknúť priložením čipového kľúča k snímaču. Tým súčasne pokladnica identifikuje obsluhu s cieľom získania prehľadu o vykonaných tržbách členov personálu.
  • Kód prístupového kľúča nenahrádza heslo používateľa, je to vlastne ďalšie alternatívne heslo do programu. Z tohto dôvodu musí mať každý používateľ zadané aj štandardné heslo do programu, inak by sa ktokoľvek iný mohol prihlásiť pod jeho menom.

2. vo vernostnom systéme na identifikáciu vernostných kariet:

  • Používa sa pri identifikácii obchodného partnera pomocou RFID kľúča pri používaní vernostného systému v Pokladnici OBERON. Po zosnímaní RFID kľúča obchodného partnera môže dôjsť k zbieraniu bodov za nákup alebo k čerpaniu benefitov.
  • V nastaveniach programu je možné zadať tzv. regulárny výraz (prefix), ktorý vyhodnotí príslušnosť RFID kľúča k vernostnému systému.

3. pri softvérových dochádzkových termináloch na identifikáciu pracovníkov:

  • Používa sa na identifikáciu pracovníkov pri softvérových dochádzkových termináloch OBERON a OBERON – Agenda firmy.
  • Identifikácia pracovníka sa realizuje priložením RFID kľúča/karty (kľúčenky) na snímač prístupu.

 

 

Cena a objednávka zariadenia

Snímač RFID kľúčov je určený na predaj výhradne používateľom OBERON-u a našim zmluvným partnerom.

Informácie o cene a dostupnosti zariadenia s možnosťou objednávky nájdete na stránke nášho internetového obchodu EXALOGIC e-shop.

K jednému snímaču možno dokúpiť neobmedzený počet unikátnych RFID kľúčov.