FiskalPRO N86

Výrobca pokladničného programu (PPEKK): A3 Soft s.r.o.
Výrobca chráneného dátového úložiska (CHDÚ): A3 Soft s.r.o.
Spôsob pripojenia (rozhranie): WiFi
Spôsob komunikácie: TCP/IP

  • FiskalPRO N86 predstavuje androidovú dotykovú certifikovanú fiškálnu tlačiareň (eKasa tlačiareň) s termotlačiarňou, ktorá v spojení s modulom Pokladnica OBERON vytvorí z počítača plnohodnotnú registračnú pokladnicu. Počítač sa pritom nemení na jednoúčelové zariadenie určené len na predaj, ale je ho možné naďalej využívať aj na iné činnosti (ako bez fiškálnej tlačiarne), a to aj paralelne popri predaji na pokladnici.
  • Zároveň je to aj plnohodnotný platobný terminál s jednoduchým intuitívnym ovládaním a s množstvom ďalších užitočných funkcií.
  • Okrem funkcie eKasy a platobného POS terminálu je zariadenie možné používať aj s aplikáciou LUKUL – nielen mobilný čašník.
  • FiskalPRO je zariadenie určené pre obchodníkov, ktorí musia zo zákona evidovať svoje platby pomocou registračnej pokladnice a chcú prijímať bezhotovostné platby kartou pomocou platobných terminálov. FiskalPRO číta karty s magnetickým prúžkom, čipové karty a bezkontaktné NFC karty.
  • Zariadenie FiskalPRO N86 nahrádza staršie zariadenie FiskalPRO A8 eKasa – postup inštalácie je rovnaký ako pri uvedenom zariadení. Oproti zariadeniu FiskalPRO A8 eKasa zariadenie FiskalPRO N86 nemá dokovaciu stanicu a spôsob pripojenia je prostredníctvom WiFi (nie LAN).