Pomocník systému OBERON
Tlačiarne samolepiacich etikiet a cenoviek

Ďalšie možnosti produktu > Zariadenia > Tlačiarne samolepiacich etikiet a cenoviek > Tlačiarne samolepiacich etikiet a cenoviek

V tejto téme Pomocníka sú uvedené informácie o tlačiarňach samolepiacich etikiet a cenoviek vrátane príkladov modelov týchto špecializovaných tlačiarní.

Základné informácie

Obrázok č. 1:  Špecializovaná tlačiareň Intermec PF8

Inštalácia

Tlačiarne samolepiacich etikiet a cenoviek nie je potrebné pridávať do zoznamu zariadení systému OBERON. Pridávajú sa len do systému Windows.

Príklad modelov špecializovaných tlačiarní

Tlačiareň Intermec PF8

Tlačiareň Intermec PF8 sa vyrába vo verzii termotlač (PF8d) a termotransfer (PF8t). Vyznačuje sa kompaktnosťou, robustnosťou a veľmi tichým chodom. Je ideálna na rôznorodé použitie, predovšetkým v maloobchode, logistike, skladoch a službách, servisných organizáciách a zdravotníctve. Tlačí etikety a cenovky v rôznych formátoch.

 

Technické údaje:

Metóda tlače: termotlač a termotransfer.

Rozlíšenie: 203 dpi (8 bodov/mm) a 300 dpi (12 bodov/mm).

Max. šírka: 104 mm až 105,7.

Max. dĺžka: 1028 mm až 1520 mm.

Rýchlosť tlače: 50 - 100 mm/s.

Pamäť: DRAM 8 Mb, flash 4 Mb.

Tlačí všetky používané lineárne 1D čiarové kódy: EAN/UCC 13, EAN/UCC 8 a 128 a 2D kódy: PDF 147, QR Code, Code 16k, Code 49 atď.

Tlačiareň PF8 má ovládač pre operačný systém Windows, ktorý výrazne pomáha minimalizovať čas potrebný na nastavenie a nasadenie do prevádzky.    

Tlačiareň Zebra GK420

Model Zebra GK predstavuje základnú stolovú termotransferovú tlačiareň s najlepšou úžitkovou hodnotou. Konštrukcia tlačiarne Zebra GK je zameraná na jednoduchosť použitia a dlhú životnosť. 

Technické údaje:

Metóda tlače: termotlač a termotransfer.

Rýchlosť tlače: 127 mm (5 palcov) za sekundu.

Rozlíšenie tlačovej hlavy: 203 DPI.

Maximálna šírka tlače: 104 mm.

Max. dĺžka: 990 mm.

Na webovej stránke firmy EXALOGIC je možné získať informácie o ďalšej tlačiarni samolepiacich etikiet a cenoviek - Zebra TLP 2824 Plus.
Príbuzné témy