Šokujúca novinka – urýchľovač vedomostí!

V snahe zefektívniť používateľom proces vstrebávania stále pribúdajúcich funkcií systému OBERON firma EXALOGIC prichádza s doslova šokujúcou novinkou v oblasti vzdelávania – hardvérovým zariadením OBERON Knowledge Accelerator (vo voľnom preklade urýchľovač vedomostí z OBERON-u)! Najväčšou prednosťou tohto zariadenia je, že po jednoduchej inštalácii do systému OBERON umožňuje ukladať priamo do mozgu celé kapitoly Pomocníka bez nutnosti čítania. Pomocou kontaktov pripojených k hlave používateľa dochádza pri práci s programom k aktivácii elektrolytov priamo v mozgu. To primárne navodzuje stav absolútneho sústredenia a zrýchlenie kognitívnych funkcií dosahuje až úroveň mach 3! Sekundárnym, no nie menej dôležitým efektom je nabudenie limbického systému, čo na úrovni hippocampu stimuluje mechanizmy premeny krátkodobej pamäte na dlhodobú. Unikátnym toto zariadenie činí fakt, že aktivuje naraz obe mozgové hemisféry, takže účinok nie je jednostranný, ale multilaterálny.

Pre koho je zariadenie určené

Produkt je vhodný tak pre začínajúcich, ako aj pre pokročilých používateľov systému OBERON. Klinické testy preukázali viac než 87 % úspešnosť po nasadení v oboch skupinách, nech už to znamená čokoľvek. Servisné organizácie a technici môžu zariadenie použiť aj na stimuláciu nerozhodných zákazníkov. Dvojito zaslepený test na vzorke 1024 respondentov preukázal schopnosť zariadenia ovplyvniť rozhodnutie klienta až v 892 prípadoch. Dokonca aj respondenti, ktorí sa nakoniec pre OBERON nerozhodli, po teste zhodne zaškrtávali v dotazníku odpoveď „Je to pecka!“

Zvýšený účinok bol zaznamenaný najmä u absolventov vysokej školy života v odboroch hokejový tréner/olympionik, virológ/infektológ a makroekonóm/vojnový stratég. Týmto našim používateľom ponúkame 50 % zľavu na produkt a zároveň priložíme podrobnejší návod písaný väčšími písmenami v holých vetách.

Inštalácia a použitie

Inštalácia zariadenia je veľmi jednoduchá – stačí ho pridať v programe OBERON – Agenda firmy cez ponuku Servis, Zariadenia, tlačidlo Pridať a prístroj je pripravený na použitie.

Obrázok č. 2: Pridanie prístroja medzi zariadenia v systéme OBERON

Pred prihlásením sa do programu sa na obe strany hlavy používateľa v spánkovej oblasti priložia príslušné elektródy. Žiadne nastavovanie nie je potrebné, správnu dávku aktivácie určí program sám po niekoľkých úvodných klikoch používateľa v programe. Pre tých, ktorí by chceli účinok ešte zosilniť, sa odporúča pred nasadením obliecť biely plášť, dať si dioptrické okuliare a ak je k dispozícii, zavesiť si na krk fonendoskop. Ukázalo sa, že tieto rekvizity výrazne zvyšujú účinok.

Obrázok č. 3: Aplikácia urýchľovača na Pokladnici OBERON

Bezpečnosť

Pred použitím prístroja odporúčame nejesť a nepiť – vodu. Klinické testy nezaznamenali žiadne výrazné fyzické ani psychické zmeny na používateľoch – občasné nekontrolované návaly radosti a eufórie samovoľne odznejú niekoľko dní po poslednom použití. Jediným trvalým vedľajším účinkom bol pozorovaný nárast kognitívneho myslenia a získaná schopnosť rozoznávať fakty od hoaxov. Redakciám časopisov Moderná čarodejnica a Ezoterika snadno a rychle sa za zníženie počtu čitateľov vopred ospravedlňujeme.

Cena a dostupnosť

Keďže ide o mimoriadnu ponuku a skladové zásoby sú limitované, prístroj OBERON Knowledge Accelerator nebol zaradený do bežnej ponuky nášho e-shopu. V prípade záujmu o cenovú ponuku zašlite e-mailovú správu na adresu chcemzrychlit@exalogic.sk spolu s nasledujúcimi údajmi: názov firmy, IČO a zoznam modulov systému OBERON, ktoré používate. Do subjektu správy napíšte trikrát za sebou text myslím to vážne. Prvých 100 objednávajúcich získa za cenu jedného hneď prístroje dva.*


* Druhým prístrojom je elektrická zubná kefka pre mačky.

Čo je OBERON? 

Komplexný a moderný účtovný systém pre malé a stredne veľké firmy.

Na čom pracujú vývojári

Správca hesiel

Modul Plánovanie

Implementácia API rozhrania pre Tatra banku

e-Kasa PENELOPA

Fór-um pre používateľov

Platobný terminál ČSOB