Údaje o firme

Obchodné meno:EXALOGIC, s.r.o.
IČO:36421499
DIČ:2021861127
IČ DPH:SK2021861127
Adresa firmy:EXALOGIC, s.r.o.
Jozefa Jureka 189/3
034 83  Bešeňová
Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel Sro, vložka č. 15300/L.

 Telefón a e-mail

Telefón (pracovné dni od 7:30 do 15:30)
Pevná linka044 202 0 202
E-mail
Firemná schránkaexalogic@exalogic.sk
Obchodné oddelenieobchod@exalogic.sk

Bankové spojenie

Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky

Číslo účtu:2600893411/8330
IBAN:SK26 8330 0000 0026 0089 3411
BIC (SWIFT):FIOZSKBAXXX

O nás

Firma EXALOGIC, s.r.o. so sídlom v Bešeňovej, Slovenská republika patrí v súčasnosti medzi úspešné slovenské softvérové firmy. Počas svojho pôsobenia na trhu si získala dôveru nielen mnohých používateľov, ale aj zmluvných partnerov. Pôvodným názvom firmy bol LAMENTSOFT (od 1994), názov EXALOGIC firma prijala pri zmene právnej formy roku 2004. V roku 1994 firma začala vyvíjať súbor účtovných programov OBERON pre operačný systém Microsoft Windows. Hlavnou činnosťou firmy v súčasnosti je vývoj a tvorba multimodulárneho desktopového účtovného softvéru OBERON pre Microsoft Windows a vývoj mobilných aplikácií určených na použitie so softvérom OBERON (mobilný čašník, mobilný skladník a pod.).

Pri tvorbe účtovného softvéru vývojári firmy pracujú vo vývojovom prostredí Microsoft Visual Studio .NET a používajú programovacie jazyky Visual Basic .NET, C# a SQL. Vývoj pridružených mobilných aplikácií pre operačné systémy Android a iOS sa realizuje na platforme Xamarin/MAUI.

Okrem oddelenia vývoja má firma EXALOGIC oddelenie zákazníckej podpory (telefonické centrum podpory), obchodné oddelenie (objednávky softvéru, fakturácia), oddelenie tvorby obsahu a technické oddelenie.

Pri tvorbe softvéru a mobilných aplikácií firma kladie dôraz tak na jednoduchosť a logickosť, ako aj na intuitívne ovládanie programov.

V prípade, že sa máte záujem stať zmluvným partnerom firmy EXALOGIC, vyplňte a odošlite nám formulár Zmluvní partneri - registračný formulár.

Napíšte nám

Na vyžiadanie informácií o licencii alebo na komunikáciu ohľadom požiadaviek na už zakúpenú licenciu použite formulár Faktúry a licencie - kontaktný formulár.

O Bešeňovej

Bešeňová, sídlo firmy EXALOGIC, je obec na strednom Slovensku v Žilinskom kraji v regióne Liptov. Leží na pravom brehu Váhu západne od vodnej nádrže Bešeňová, asi 8 km východne od Ružomberka. Je ľahko dostupná z blízkej diaľnice D1, resp. cesty I. triedy 18. Železničná stanica sa nachádza v susednej obci Liptovská Teplá (asi 1 km). Prvá písomná zmienka o obci pochádza z roku 1503. V súčasnosti je obec známa predovšetkým ako rekreačné stredisko. V roku 1993 bolo v obci otvorené termálne kúpalisko. V obci sa nachádza národná kultúrna pamiatka renesančný kaštieľ Mitošiny s priľahlými stavbami a parkom, prírodná pamiatka Bešeňovské travertíny a prírodný minerálny prameň Bešeňovský Medokýš. Slovenské slovo medokýš znamená vodu kyslej chuti (kyselku). V minulosti sa v okolí obce ťažil žltohnedý travertinizovaný pramenit, tzv. zlatý bešeňovský travertín. Vyvážal sa do Belgicka, Holandska, Anglicka, Ameriky a Nemecka a jeho dosky zdobia budovu Univerzity Komenského i budovu Justičného paláca v Bratislave.

Kde nás nájdete