Mobilné riešenia

OBERON riešenia pre mobilné zariadenia dodávané priamo s OBERON-om alebo partnermi:

OBERON Web

Nadstavbová webová aplikácia systému OBERON, ktorá obsahuje vybrané manažérske informácie v reálnom čase, prípadne umožňuje vykonávať určité špecifické činnosti, napr. zadávanie fyzických množstiev do inventúry. Aplikácia môže byť spustená v ľubovoľnom webovom prehliadači, pričom svojou funkčnosťou je prispôsobená aj na použitie na tabletoch či smartfónoch.

ASTON

Mobilnú aplikáciu ASTON - mobilný skladník je možné využiť na prácu v sklade (inventúru skladových zásob, kontrolu cien, prácu s prijatými objednávkami, sledovanie pripravenosti tovaru, príjem a výdaj zo skladu, sledovanie naskladnenosti a vyskladnenosti tovaru...). Aplikácia je určená pre mobilné zariadenia (terminály, smartfóny, tablety) s operačným systémom Android a iOS a možno ju používať výhradne so systémom OBERON.

LUKUL

Viacúčelová gastroaplikácia pre Android a iOS na použitie výhradne so systémom OBERON. Obľúbená aplikácia môže pracovať vo viacerých režimoch a ponúka celý rad užitočných funkcií: automatické triedenie položiek a ponuka príloh, špecifikácie jedál a nápojov, podrobnosti o položkách atď. Samozrejmosťou je podpora softvérového platobného terminálu GP tom priamo v mobilnom zariadení.

OBERON eMenu

Webová miniaplikácia OBERON eMenu prináša nový spôsob prezentácie jedálneho/nápojového lístka pre reštauračné zariadenia. Ide o jednoduchý elektronický lístok, ktorý je možné zobraziť na mobilnom zariadení zákazníka (smartfóne, tablete).

QeeR skener

Aplikácia pre Android a iOS umožňuje automatické účtovanie eKasa dokladov - veľmi pohodlné skenovanie QR kódov na pokladničných dokladoch v systéme eKasa na ich zápis do peňažného/účtovného denníka v module Účtovníctvo.

Ďalším spôsobom využitia je sken QR kódu pri storne pokladničného dokladu v Pokladnici OBERON, prípadne iné spôsoby využitia.