Mobilné riešenia

OBERON riešenia pre mobilné zariadenia dodávané priamo s OBERON-om alebo partnermi:

OBERON Web

Nadstavbová webová aplikácia systému OBERON, ktorá obsahuje vybrané manažérske informácie v reálnom čase, prípadne umožňuje vykonávať určité špecifické činnosti, napr. zadávanie fyzických množstiev do inventúry. Aplikácia môže byť spustená v ľubovoľnom webovom prehliadači, pričom svojou funkčnosťou je prispôsobená aj na použitie na tabletoch či smartfónoch.

OBERON eMenu

Webová miniaplikácia OBERON eMenu prináša nový spôsob prezentácie jedálneho/nápojového lístka pre reštauračné zariadenia. Ide o elektronický jedálny/nápojový lístok, ktorý je možné zobraziť na mobilnom zariadení zákazníka (smartfóne, tablete).

QeeR skener

Aplikácia pre Android a iOS umožňuje automatické účtovanie eKasa dokladov - veľmi pohodlné skenovanie QR kódov na pokladničných dokladoch v systéme eKasa na ich zápis do peňažného/účtovného denníka v module Účtovníctvo.

Ďalším spôsobom využitia je sken QR kódu pri storne pokladničného dokladu v Pokladnici OBERON, prípadne iné spôsoby využitia.

ASTON

Aplikácia ASTON - Android Stock Terminal ONline je možné využiť na inventúru skladu - zadávanie fyzických množstiev do inventúrneho súpisu priamo na mobilnom zariadení - a kontrolu cien.

Do budúcnosti sa pripravuje rozšírenie aj o ďalšie funkcie (príjem do skladu, predaj v sklade, vyskladnenie prijatej objednávky). Svojou funkcionalitou by tak program mal plnohodnotne nahradiť aplikácie pre v súčasnosti už prekonané PDA zariadenia.

OBERON pre PDA zariadenia

Aplikácia OBERON pre PDA on-line - je určená pre PDA zariadenia (mobilné terminály) s operačným systémom Microsoft® Windows® Embedded Handheld 6.5.

Aplikácia Inventory Terminal - je určená pre PDA zariadenia (mobilné terminály) s operačným systémom Windows CE.

V spolupráci so systémom OBERON aplikácie umožňujú vykonávať nasledujúce funkcie: príjem do skladu, predaj v sklade, vyskladnenie prijatej objednávky, kontrolu cien, inventúru skladu.

Papaya POS - mobilný čašník

Mobilný čašník Papaya POS predstavuje moderné riešenie problematiky objednávania jedál a nápojov v reštauračných prevádzkach. Čašníkom umožňuje objednávať jedlo a nápoje priamo od stola zákazníka, čím šetrí tak ich čas, ako aj čas zákazníka.

Oberon on Demand

Aplikácia Oberon on Demand je objednávkový systém, pomocou ktorého je možné vytvoriť objednávku v mobilnom zariadení priamo v teréne a hneď ju odoslať do skladového systému OBERON.