Mobilné riešenia

OBERON riešenia pre mobilné zariadenia dodávané priamo s OBERON-om alebo partnermi:

OBERON Web

OBERON Web je nadstavbová webová aplikácia systému OBERON. Obsahuje vybrané manažérske informácie v reálnom čase, prípadne umožňuje vykonávať určité špecifické činnosti, napr. zadávanie fyzických množstiev do inventúry.

Aplikácia môže byť spustená v ľubovolnom webovom prehliadači, pričom svojou funkčnosťou je prispôsobená aj na použitie na tabletoch či smartfónoch.

OBERON pre PDA on-line

Na spracovanie inventúry alebo kontrolu predajných cien v predajni je možné využiť miniaplikáciu OBERON pre PDA on-line. Pomocou snímača čiarových kódov a on-line pripojenia k systému OBERON nebolo spracovanie inventúry nikdy jednoduchšie a rýchlejšie. Miniaplikácia je určená pre priemyselné zariadenia s operačným systémom Windows CE, s OBERON-om komunikuje on-line pomocou siete WiFi.

Papaya POS - mobilný čašník

Mobilný čašník Papaya POS predstavuje moderné riešenie problematiky objednávania jedál a nápojov v reštauračných prevádzkach. Čašníkom umožňuje objednávať jedlo a nápoje priamo od stola zákazníka, čím šetria tak svoj čas, ako aj čas zákazníka.

Oberon on Demand

Aplikácia Oberon On Demand je objednávkový systém, pomocou ktorého je možné vytvoriť objednávku v mobilnom zariadení priamo v teréne a hneď ju odoslať do skladového systému OBERON.