Mobilné riešenia

OBERON riešenia pre mobilné zariadenia dodávané priamo s OBERON-om alebo partnermi:

OBERON Web

OBERON Web je nadstavbová webová aplikácia systému OBERON. Obsahuje vybrané manažérske informácie v reálnom čase, prípadne umožňuje vykonávať určité špecifické činnosti, napr. zadávanie fyzických množstiev do inventúry.

Aplikácia môže byť spustená v ľubovoľnom webovom prehliadači, pričom svojou funkčnosťou je prispôsobená aj na použitie na tabletoch či smartfónoch.

QeeR skener

Aplikácia pre Android a iOS umožňuje automatické účtovanie eKasa dokladov - veľmi pohodlné skenovanie QR kódov na pokladničných dokladoch v systéme eKasa na ich zápis do peňažného/účtovného denníka v module Účtovníctvo.

Ďalším spôsobom využitia je sken QR kódu pri storne pokladničného dokladu v Pokladnici OBERON, prípadne iné spôsoby využitia.

OBERON pre PDA zariadenia

Aplikácia OBERON pre PDA on-line - je určená pre PDA zariadenia (mobilné terminály) s operačným systémom Microsoft® Windows® Embedded Handheld 6.5.

Aplikácia Inventory Terminal - je určená pre PDA zariadenia (mobilné terminály) s operačným systémom Windows CE.

V spolupráci so systémom OBERON aplikácie umožňujú vykonávať nasledujúce funkcie: príjem do skladu, predaj v sklade, vyskladnenie prijatej objednávky, kontrolu cien, inventúru skladu.

 

Papaya POS - mobilný čašník

Mobilný čašník Papaya POS predstavuje moderné riešenie problematiky objednávania jedál a nápojov v reštauračných prevádzkach. Čašníkom umožňuje objednávať jedlo a nápoje priamo od stola zákazníka, čím šetrí tak ich čas, ako aj čas zákazníka.

Oberon on Demand

Aplikácia Oberon on Demand je objednávkový systém, pomocou ktorého je možné vytvoriť objednávku v mobilnom zariadení priamo v teréne a hneď ju odoslať do skladového systému OBERON.