OBERON Data cloud

Pre firmy, ktoré majú viac prevádzok alebo potrebujú z akéhokoľvek iného dôvodu mať svoje dáta dostupné odkiaľkoľvek, ponúkame službu OBERON Data Cloud. V spolupráci s firmou ENGINE Slovakia, s.r.o. sme pripravili potrebnú konfiguráciu pre prácu na MySQL (MariaDB) databázach umiestnených na serveroch firmy ENGINE Slovakia, s.r.o..

Za veľmi prijateľný mesačný paušál môžete získať pripojenie na server MySQL s pripravenou konfiguráciou databázy do veľkosti 3 GB, samozrejme je možné túto kapacitu zvýšiť na požadovanú veľkosť podľa potrieb. Servery ENGINE majú konektivitu 1 GB/s, ktorá môže byť kedykoľvek navýšená na dvojnásobok prenosovej kapacity v prípade potreby.

suvisiace-sluzby-oberon-data-cloud

Svoju databázu môžete bez problémov kedykoľvek migrovať z formátu Microsoft Access do databázy MySQL priamo v programe OBERON - Agenda firmy. Zmena databázy Vám neprinesie žiadne ďalšie starosti alebo úpravy nastavení. Nastavenie pripojenia k serveru MySQL je tiež veľmi jednoduché. Oslobodíte sa tak od závislosti na vlastnom dátovom úložisku, získate prístup k dátam kdekoľvek, kde sa pripojíte k internetu. Všetky Vaše prevádzky (strediská) začnú používať tú istú databázu, takže nemusíte riešiť žiadne transporty alebo exporty a importy údajov. Ďalej môžete predávať na registračných pokladniciach, môžete dať on-line prístup svojim účtovníkom, získať tak okamžitý prehľad o stave firmy a ušetrený čas a peniaze investovať inde.

suvisiace-sluzby-oberon-data-cloud-connection

Službu OBERON Data Cloud Vám dokáže firma ENGINE Slovakia, s.r.o. zriadiť v priebehu niekoľkých hodín. V prípade záujmu môžete získať bližšie informácie o službe a kontaktoch.

ENGINE Slovakia, s.r.o.
Golianova 2
974 01 Banská Bystrica
www.engine.sk