ASTON S1 terminál

Distribútor: EXALOGIC, s. r. o.
Operačný systém: Android

  • ASTON S1 terminál predstavuje mobilný terminál, t. j. prenosné hardvérové zariadenie určené na prácu v rôznorodých prevádzkach.
  • V spolupráci so systémom OBERON a aplikáciou ASTON – Android Stock Terminal ONline zariadenie umožňuje vykonávať inventúru skladu – zadávanie fyzických množstiev do inventúrneho súpisu priamo na mobilnom zariadení a kontrolu cien. Aplikácia je určená pre mobilné zariadenia (terminály, smartfóny, tablety) a je ju možné použiť výhradne s programom OBERON – Agenda firmy.
  • Výhodou mobilného terminálu ASTON S1 oproti smartfónu, resp. tabletu je skutočnosť, že je prispôsobený na priemyselné využitie – okrem vyššej robustnosti, výdrži batérie, prachotesnosti a vodoodolnosti obsahuje snímač čiarových kódov (na rozdiel od fotoaparátu pri smartfóne alebo tablete), čo umožňuje efektívnejšiu prácu v sklade.
  • Aplikácia ASTON – Android Stock Terminal ONline so systémom OBERON komunikuje prostredníctvom webových služieb. Z tohto dôvodu je potrebné v prevádzke zabezpečiť WiFi pripojenie do lokálnej počítačovej siete. Viac informácií nájdete na stránke aplikácie.

 

 

Cena a objednávka zariadenia

Mobilný terminál je určený na predaj výhradne používateľom OBERON-u a je ho možné zakúpiť u našich zmluvných partnerov, prípadne priamo vo firme EXALOGIC.

Informácie o cene a dostupnosti zariadenia s možnosťou objednávky nájdete na stránke Cenník – zariadenia.

Súčasťou dodávky je aj dokovacia stanica k zariadeniu.

Na stiahnutie

Návod na použitie mobilného terminálu ASTON S1 (príbalový leták)