UPOZORNENIE: Dňa 30. 5. 2024 (štvrtok) bude naše telefonické centrum podpory celodenne nedostupné. Viac informácií získate kliknutím na tento oznam.   

Nová verzia OBERON-u Máj/2021 II

Dňa 26.05.2021 bola vydaná nová verzia účtovného systému OBERON s označením Máj/2021 II. V nasledujúcej časti sú vymenované najdôležitejšie novinky, vylepšenia a opravy oproti verzii Máj/2021. 

Mzdy a dochádzka

  • Sociálna poisťovňa – Registračný list FO – bola aktualizovaná štruktúra exportu vo formáte xml, aby zodpovedala aktualizovanej platnej schéme.
  • Stravné (finančný príspevok) – suma finančného príspevku bola vyňatá z celkovej sumy ceny práce.
  • Trojmesačný priemer – bol upravený výpočet priemeru, kedy sa do priemeru započítava aj mzda pri nulovom odpracovanom fonde.

Aplikácia LUKUL

  • Prílohy k jedlám – v mobilnej gastro aplikácii LUKUL pribudla podpora automatického výberu prílohy k danému jedlu, napr. po výbere položky Vyprážaný syr sa automaticky ponúknu na výber prílohy ako Hranolky, Opekané zemiaky, Varené zemiaky a podobne. Týmto sa výrazne zvýši rýchlosť a komfort objednávania jedla. Prílohy sa zadávajú na danej skladovej karte v záložke Receptúra.
  • Zrýchlené prepínanie záložiek – bolo zrýchlené prepínanie záložiek v aplikácii, ktoré bolo pomalšie hlavne na starších a menej výkonných zariadeniach. 

Dňa 12.05.2021 bola vydaná nová verzia účtovného systému OBERON s označením Máj/2021. V nasledujúcej časti sú vymenované najdôležitejšie novinky, vylepšenia a opravy oproti verzii Apríl/2021. 

Pokladnica OBERON

  • eKasa PANDORA – v súvislosti s požiadavkou Finančnej správy SR na úpravu eKasa zariadení (doplnenie nového vydavateľa certifikátov, ktorého eKasa považuje za dôveryhodného) bola vydaná aktualizácia PPEKK eKasa PANDORA (verzia 1.3.0).

Viac informácií je možné získať v článku Výmena autentifikačných údajov.

Po nainštalovaní tejto verzie OBERON-u je nevyhnutné aktualizovať firmvér CHDÚ, viac informácií je možné získať v téme Aktualizácia firmvéru CHDÚ.

Čo je OBERON? 

Komplexný a moderný účtovný systém pre malé a stredne veľké firmy.

Na čom pracujú vývojári

Modul Plánovanie

Implementácia API rozhrania pre Tatra banku

e-Kasa PENELOPA

Platobný terminál ČSOB