Nová verzia OBERON-u Apríl/2021

Dňa 29.04.2021 bola vydaná nová verzia účtovného systému OBERON s označením Apríl/2021. V nasledujúcej časti sú vymenované najdôležitejšie novinky, vylepšenia a opravy oproti verzii Marec/2021. 

LUKUL – nielen mobilný čašník

V systéme OBERON pribudla nová aplikácia určená pre gastroprevádzky. Mobilná aplikácia LUKUL je viacúčelovou aplikáciou pre systémy Android a iOS, používateľské rozhranie je ergonomicky prispôsobené smartfónom a tabletom.

Aplikácia môže pracovať vo viacerých režimoch:
a) LUKUL – mobilný čašník – určený pre obsluhu, umožňuje objednávať jedlo a nápoje priamo od stola zákazníka (hosťa),
b) LUKUL eMenu – bez možnosti objednávania – určený pre zákazníka (hosťa) na prezeranie elektronického jedálneho a nápojového lístka v reštauračnej prevádzke na vlastnom mobilnom zariadení (smartfóne, tablete) bez možnosti objednávania,
c) LUKUL eMenu – hosť v reštaurácii – určený pre zákazníka (hosťa) na prezeranie elektronického jedálneho a nápojového lístka v reštauračnej prevádzke na vlastnom mobilnom zariadení (smartfóne, tablete) s možnosťou objednania v reštaurácii,
d) LUKUL eMenu – donáška – určený pre zákazníka na prezeranie elektronického jedálneho a nápojového lístka na vlastnom mobilnom zariadení (smartfóne, tablete) s možnosťou objednania na donášku (pripravujeme).

Viac informácií je možné získať v článku LUKUL – nielen mobilný čašník, v téme Aplikácia LUKUL, prípadne na webovej stránke www.lukul.sk.

Pre systém Android je aplikácia dostupná na stiahnutie v Obchod Play, pre systém iOS aplikácia momentálne nie je dostupná (očakávame schválenie a zverejnenie v App Store).

Pokladnica OBERON

  • eKasa FiskalPRO – bola upravená komunikácia so zariadením z dôvodu úpravy (zmeny) komunikačného protokolu výrobcom zariadenia. Problém sa prejavoval nemožnosťou vytvoriť dennú uzávierku.

Čo je OBERON? 

Komplexný a moderný účtovný systém pre malé a stredne veľké firmy.

Na čom pracujú vývojári

Správca hesiel

Modul Plánovanie

Implementácia API rozhrania pre Tatra banku

e-Kasa PENELOPA

Fór-um pre používateľov

Platobný terminál ČSOB