CB Media

CB Media s.r.o. je spoločnosť, ktorá má dlhoročné skúsenosti s tvorbou internetových obchodov. Hlavnou platformou pri nasadzovaní e-shopov je systém OpenCart, v ktorom sú nasadené stovky tisíc realizácií po celom svete. Samotná firma CB Media s.r.o. má vo svojej správe viac ako 500 aktívnych zákazníkov.

Systém OpenCart je vysoko modulárny, jeho prednosťou je jeho rýchlosť. Nie je neobvyklé, keď v tomto systéme pracuje e-shop s viac ako 50 000 položkami.

CB Media s.r.o. pripravilo desiatky vlastných úprav a modulov pre systém OpenCart. Tento systém má však k dispozícii viac ako 12 000 ďalších modulov tretích strán. Jedným z partnerov, s ktorým spoločnosť CB Media s.r.o. spolupracuje, je firma integsys s.r.o., ktorá realizuje prepojenie systému OpenCart so systémom OBERON.

Ak máte záujem o vytvorenie internetového obchodu na platforme OpenCart, prípadne o jeho redizajn, kontaktujte spoločnosť CB Media s.r.o.

Prepojenie s OBERON-om

V prípade, že máte funkčné riešenie systému OpenCart a chcete ho prepojiť so systémom OBERON, môžete kontaktovať priamo spoločnosť integsys s.r.o.

Implementácia e-shopu

Na zriadenie internetového obchodu kontaktujte tvorcu e-shopu e-mailom alebo telefonicky, prípadne vyplnením a odoslaním kontaktného formulára na jeho webovej stránke.

Podpora a cena

Podporu k tomuto internetovému obchodu v plnej miere poskytuje dodávateľ. Cena riešenia závisí od rozsahu a typu požadovaných funkcionalít a spravidla sa stanovuje po vzájomnej dohode.

CB Media, s.r.o. (Peter Kolembus)
Palárikova 1933
022 01 Čadca
Tel.: +421 907 109 083
E-mail: cbmedia@cbmedia.sk
www.cbmedia.sk

integsys s.r.o.
Měchenická 2554
141 00 Praha 4
Tel.:+420 728 467 587
E-mail: info@shopsync.cz
www.shopsync.cz