Internetový obchod Shoptet

Shoptet predstavuje off-line internetový obchod, ktorý je so systémom OBERON prepojený na báze XML komunikácie s použitím transformačnej šablóny. Ide o e-shopovú platformu, ktorá sa na slovenskom a českom trhu špecializuje na prenájom e-shopových riešení s jednoduchým a intuitívnym ovládaním.

Prepojenie s OBERON-om

Internetový obchod Shoptet je prepojený so systémom OBERON na báze XML komunikácie s použitím transformačnej šablóny určenej na manuálny import prijatých objednávok z internetového obchodu do OBERON-u.

O off-line pripojení k internetovému obchodu hovoríme vtedy, keď OBERON komunikuje s internetovým obchodom len nepriamo, a to pomocou exportov a importov súborov. Komunikácia s internetovým obchodom je obsiahnutá v programe OBERON Center - umožňuje prenos údajov medzi OBERON-om a internetovým obchodom, a to vo formátoch XML alebo CSV. Prenos exportovaných alebo importovaných údajov je najjednoduchší pomocou internetu - FTP pripojenia. V odôvodnených prípadoch je možné použiť aj pevný či vymeniteľný disk počítača.

Transformačná šablóna

Transformačná šablóna na XML komunikáciu s internetovým obchodom Shoptet je dostupná vo forme doplnku v programe OBERON - Agenda firmy, ponuk Servis, Správca doplnkov, oddiel XML.

Implementácia e-shopu

Na zriadenie internetového obchodu Shoptet kontaktujte tvorcu e-shopu e-mailom alebo telefonicky.

Podpora a cena

Transformačná šablóna vo forme doplnku je zahrnutá v cene licencie OBERON. V prípade inštalácie, nastavenia a správy internetového obchodu jeho tvorcom sú uvedené, prípadne aj ďalšie služby vrátane podpory spoplatnené podľa jeho cenníka. Firma EXALOGIC poskytuje bezplatnú základnú pomoc a podporu pri technických problémoch súvisiacich so systémom OBERON.

Shoptet, a.s.
Dvořeckého 628/8
169 00 Praha 6
Česká republika


Tel.:
+421 948 922 444
E-mail: info@shoptet.sk
www.shoptet.sk