Plánované prepojenia

Táto stránka obsahuje informácie o uvažovaných prepojeniach systému OBERON s produktami a službami tretích strán. Realizácie jednotlivých prepojení sa nachádzajú v rôznom stupni rozpracovanosti, pričom odhadované termíny ich dokončenia sú len orientačné a nemožno z nich odvodzovať skutočné termíny dokončenia jednotlivých prepojení.

V prípade, že poznáte zaujímavý produkt alebo službu, ktoré by bolo možné so systémom OBERON prepojiť, neváhajte nám o nich zaslať informácie.

Dôležité upozornenie

Nie všetky produkty a služby uvedené na tejto stránke sa musia skončiť úspešným prepojením so systémom OBERON. Firma EXALOGIC si vyhradzuje právo kedykoľvek prerušiť alebo ukončiť proces implementácie (napr. v dôsledku nesplnenia požiadaviek adresovaných tretím stranám, ktoré sú nevyhnutné na úspešnú implementáciu prepojenia, ďalej v dôsledku dôležitejších úloh vyplývajúcich napr. z legislatívy alebo pre prílišnú náročnosť implementácie, ktorá nebola na jej začiatku zrejmá a pod.).

Legenda

Pravdepodobnosť realizácie prepojenia: nízka, stredne nízka, stredná, stredne vysoká, vysoká

Chameleoon

Popis: Webová aplikácia určená na jednoduché a rýchle vytváranie objednávok prepravy a tlač expedičných štítkov s cieľom uľahčiť expedíciu tovaru zo skladu.

Predpokladaný prínos: Aplikácia so systémom OBERON už spolupracuje prostredníctvom XML komunikácie, ktorá zabezpečuje prenos faktúr a výdajok prostredníctvom súboru XML. Predpokladaným prínosom je užšie prepojenie prostredníctvom rozhrania API.

Pravdepodobnosť implementácie: vysoká.

Stav implementácie: Bolo zrealizované osobné stretnutie so zástupcom prevádzkovateľa služby, na ktorom bol dohodnutý plán implementácie na strane prevádzkovateľa služby.

Cena: Služba je spoplatnená v sume 0,03 € za sprostredkovanie odoslania jedného balíka (informácia o cene platná k 01/2024). Pre ostatné podrobnosti je potrebné nahliadnuť do cenníka prevádzkovateľa služby.

Qerko

Popis: Mobilná aplikácia, ktorá umožňuje pripojenie k informačnému systému reštauračného zariadenia, na základe ktorého je možné v mobilnom zariadení prezerať jeho ponuku, zasielať objednávky jedál a nápojov, privolať obsluhu a samostatne zaplatiť účet (pomocou platobnej brány).

Predpokladaný prínos: Implementácia prepojenia by umožnila obsluhe používať mobilnú aplikáciu LUKUL - nielen mobilný čašník a hosťom používať a platiť prostredníctvom aplikácie Qerko.

Pravdepodobnosť implementácie: stredne vysoká.

Stav implementácie: Zo strany firmy EXALOGIC ešte neboli zrealizované žiadne konkrétne kroky.

Cena: Produkt je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka dodávateľa.

TravelData

Popis: Platforma pre on-line rezerváciu zájazdov, implementáciu on-line rezervačného systému, vývoj aplikácií na mieru atď.

Predpokladaný prínos: Implementácia prepojenia na úrovni manažéra rezervačných kanálov (Channel Manager) v rámci modulu Hotelová recepcia. Tým sa odstráni prepisovanie rezervácií v systéme TravelData do modulu Hotelová recepcia systému OBERON.

Pravdepodobnosť implementácie: nízka.

Stav implementácie: Programátorovi firmy TravelData boli vysvetlené funkcie rozhrania OBERON API. Čaká sa na firmu TravelData, kedy dokončí implementáciu.

Cena: Toto prepojenie nebude pravdepodobne spoplatnené ani zo strany firmy EXALOGIC, ani zo strany firmy TravelData.

Profitroom

Popis: Rezervačná platforma pre hotely a rezorty.

Predpokladaný prínos: Implementácia prepojenia na úrovni manažéra rezervačných kanálov (Channel Manager) v rámci modulu Hotelová recepcia. Tým sa odstráni prepisovanie rezervácií v systéme Profitroom do modulu Hotelová recepcia systému OBERON.

Pravdepodobnosť implementácie: nízka.

Stav implementácie: Boli sme oslovení naším používateľom, podľa jeho slov by firma Profitroom mala záujem toto prepojenie zrealizovať, z našej strany zatiaľ neboli zrealizované žiadne konkrétne kroky.

Cena: K cene za prepojenie nevieme poskytnúť žiadne informácie.

Bistro.sk

Popis: On-line objednávací systém jedla z reštaurácií s donáškovou službou v SR.

Predpokladaný prínos: Implementácia prepojenia by umožnila prijímať objednávky jedál a nápojov na donášku priamo v Pokladnici OBERON. Eliminovala by sa tak potreba prepisovania objednávok zo systému Bistro.sk do systému OBERON.

Pravdepodobnosť implementácie: stredná.

Stav implementácie: Evidujeme ako požiadavku na prepojenie od niektorých zákazníkov a zmluvných partnerov. Uvažujeme o prepojení, zatiaľ k nemu neboli zrealizované žiadne konkrétne kroky.

Cena: Cena za prepojenie je zo strany portálu Bistro.sk zahrnutá v zmluvných poplatkoch a zo strany firmy EXALOGIC môže vyžadovať samostatný licenčný poplatok.

Wolt

Popis: On-line kuriérska služba na rozvoz jedla, potravín, kvetín, kozmetiky, potrieb pre domácich miláčikov a ďalšieho maloobchodného tovaru.

Predpokladaný prínos: Implementácia prepojenia by umožnila prijímať objednávky na donášku priamo v Pokladnici OBERON. Eliminovala by sa tak potreba prepisovania objednávok zo systému Wolt do systému OBERON.

Pravdepodobnosť implementácie: stredne nízka.

Stav implementácie: Evidujeme ako požiadavku na prepojenie od niektorých zákazníkov a zmluvných partnerov. Uvažujeme o prepojení, zatiaľ k nemu neboli zrealizované žiadne konkrétne kroky.

Cena: Cena za prepojenie je zo strany služby Wolt zahrnutá v zmluvných poplatkoch a zo strany firmy EXALOGIC môže vyžadovať samostatný licenčný poplatok.

Platobné POS terminály konkrétnych bánk

Popis: Platobné POS terminály na realizáciu platieb kartou.

Predpokladaný prínos: Implementácia prepojenia by umožnila rozšíriť ponuku bankových terminálov aktuálne implementovaných do systému OBERON.

Pravdepodobnosť implementácie: nízka.

Stav implementácie: Aktuálna ponuka implementovaných bankových POS terminálov je dostatočná, o jej rozšírení firma EXALOGIC neuvažuje. Prekážkou implementácie býva najmä rozdielny komunikačný protokol bankových terminálov niektorých bánk.

Cena: Cena za prepojenie je zo strany firmy EXALOGIC štandardne zahrnutá v cene licencie za systém OBERON.